Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awantura między Polakami i Romami. "Zaczęli nas obrażać, więc pogoniliśmy ich"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 lipca 2017 r. o 09:26 Powrót do artykułu
undefined napisał:
A profesor daszczyk to pracuje? I on i ona są siebie warci
 Profesor Daszczyk nie hańbi się zwykłą pracą. On pracuje dla Matki Wioletty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska nie jest tylko dla Polakuw a ci kturzy tak gadaja na romuw to nich powiedzia co nasi robią zabiją za 50zl gwaca swoich dzeci dobrze powiedzial tamten rom te u romuw nie słychac gwaltuw ani patologicznej rodziny albo cyagn ja okrat... No cygan okarat a jak Polak okrad i zgwalcil i zabil to nic karzdy paczy na cygana ale co nasi robia asz wstyd i chaniba wesicie soe opanujcie a ta cala Voletta to niezle ziułko sama tam byla i okurat do jej samochodu weszli hmm ciekawe tylko kto uwieszy dla roma .... i wesicie sie zastanuwcie a nie piszecie bez sensu bezbrona kobieta hmm tylko po Lublinie sie wluczy z banda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska jest dla Polaków i dla tych, którzy polskich obywateli, prawo i kulturę szanują. Wśród Polaków też są złodzieje, nieroby ale u nas to margines, a u Was standard. Taka między nami różnica i dlatego Polacy nie mogą Was zaakceptować. Jedyna droga do tego, żeby Polacy Was akceptowali to dostosować się, zabrać za pracę i edukację, zachowywać z kulturą i szacunkiem do innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jejku czy ten koleś co jest za cyganami przeczytał chociaż jedną książkę? wątpie bo pewnie nie umie czytać. Mam pytanie jakiej pracy i jakie mają kwalifikacje cyganie do podjęcia pracy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
unas chociasz się żenią po 13 lat ale nie uprawiajom sex skim nie popadnie jak u rodzin polskih onas niepiszom w wiadomościah ze jestesimy pedofilami jak uwas 8 latnia dziewcznka zgwałcona w szkole ktura zaszła to nie skandal otym napiscie co sie dzieje uwas włocie telewizie to morze zrozumiecie ja was nie oczerniam tylko bo my tesz nie jestesimy siwieci ale nie jestesimy takie rasity jak wy dlatego hitler po wyszczhelał was co do nogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po słuhaj kolego może cześć nie pracujom bo żyjom z mopsu jak cześć polakuw a nie karzdy ma zawud sedzi bo gdyby cygan był sedziom to karzdy polak był by skazany na 20 lat wiezienia za pedofilstwo nałuczcie sie szacunku do rodzicuw a nie zajmujecie sie głupotami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale pompa z was polaczki co za cyganami murem stajecie, wstyd i hańba nawalacie na kibiców a w razie czego to oni będą walczyć z uchodźcami, ciekaw jestem jak szybko zdanie zmienicie jak któryś z tych nieuków nierobów cyganów wam krzywde wyrządzi wtedy pewnie będziecie mieli pretensje do policji albo co najlepsze do kibiców że nic nie zrobili... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto zabrania cyganowi zostać sędzią?? Piszesz że część cyganów nie pracuje tak jak część Polaków. Znasz się cokolwiek na procentach? U was nie pracuje 99,9% populacji, u nas kilkanaście procent. Wchodzę do sklepu, a tam żadnej cyganki na kasie, załatwiam sprawy w urzędzie-nie siedzi tam żaden cygan za biurkiem, jadę do przychodni a tam żadnego cygana ani wśród lekarzy, ani wśród personelu, a kto wam tego zabrania? Uczuć się nie chcecie, pracować nie chcecie. 13latka będąca matką to najlepszy dowód na wszechobecną u was pedofilię, na którą dajecie kulturowe przyzwolenie. O pijaństwie i sypianiu z kim popadnie nawet nie żartuj, że u was tego nie ma. Są tam takie na Romów co się lubią po puławskich hotelach tłuc z chlopami z Radomia. A taxi wódkę dowozi. Pulawy są małe, ludzie to widzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ze mamy takom kulture naszom ot kturej sie nie mozemy wypszecz to nie nasz wina unas zostaci lekażen to jak ożenici sie z własnom matkon nasza kultura rzeby pozwalała nam pracowaci w takich okolicznosiciah to hetnie by karzdy pszyjoł tom prace spuisz prawdzie w oczy unas sie żeniom bardzo młodo ale my nie kohamy sie w rodzonym bratu albo w ojcu som na siwiecie rużne tradycie sprawć na necie jesili nie uważasz ludzi o ciemnei karnaci to nie uważasz nigogo oprucz polaka kolego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karzdy polak osodza ze nie umię pisaci i czytaci a skot maią prawo jazdy jak policia zaczmuie cygana to karzdy ma prawko legalne i prawdziwe to mi sie zdaie że znieba nam nie spadły ale uważajcie jak hciecie ake bug nie ruhliwy ale sprawiedliwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uważam ludzi o każdej karnacji pod warunkiem, że swoim postępowaniem pokazują, że zasługują na szacunek. Skoro ty nie uważasz ludzi o karnacji białej i ich prawa, to po co siedzisz w ich ojczyźnie i bierzesz ich pieniądze?? Kultura która zabrania pracować to kultura skazana na wymarcie. Pracować wam kultura zabrania, a nie zabrania wam kraść i oszukiwać??? Nie licz, że ktoś będzie taką kulturę szanować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kultura zabrania wam pracować, a nie zabrania wam kraść i oszukiwać????? Nie licz, że będziemy szanować taką kulturę. Kultura nie jest czymś, czemu nie można się przeciwstawić jeśli rzuca a was zły cień i utrudnia życie w obecnych warunkach. Kultura to twór ludzki, nie boży. Nie widzę powodu żeby w jej imię robić z siebie nieroba i pedofila, pewnie tak wam po prostu wygodnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kultura Violki i jej kolegów najwidoczniej każe im zachowywać się w ten sposób wobec cyganów. I co ty na to? Nadal widzisz sens zaslaniania się kulturą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachowanie policji to właśnie rasizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję policji za sprawne działanie. Kiboli i ONR należy eliminować ze społeczeństwa. Pani od BMW powinna zostać przykładnie ukarana za nawoływanie do nienawiści na tle rasowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja uwarzam każdego ale to jak ty sie wyrażasz to cie zdradza ze jestesi raśtoą w tyh czasah karzdy kradnie nikt nie jest siwiety hcesz to cie psześle filmik to nie wina nasz tylko świat shodzi na psy ja dowas nic nie mam ale każdy zajmuje sie cyganami ake jak polak coś srobi to niena komu gadaci nikt nie jest sprawiedliwy na tym świecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmierć cyganom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pasożyctwo tępić i eksterminować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakazwypłat kasy w mopsie i skończy się problem z cygańskimi nierobami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze zobaczymy kto wygra jesili hciecie wojne to jak pszuruwnaci mruwkę do lwa zwami sie nieda rady wyjasinic bo macie zamazane oczy w raśty dużo muwicue a guwno robicie za pszeproszeniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...